KONST / Litografier / Grafiskt blad 17515255
*
nr 1751 5255
Grafiskt blad
Efter Zorn, 24,5x18 cm, yttermått inklusive ram: 43x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 december 2025
kl 18:19:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/12 08:37:04
1
100 kr
13/12 22:44:44
2
150 kr
14/12 11:41:52
1
200 kr
15/12 18:14:51
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders zorn grafiskt blad litografier svensk grafik svensk konstnär svenska grafiker svenska konstnärer zorn
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Grafiskt blad
nr 1751 5255
Grafiskt blad
Efter Zorn, 24,5x18 cm, yttermått inklusive ram: 43x32 cm
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 15 december 2025 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 13/12 08:37:04 | 1 | 100 kr |
| 13/12 22:44:44 | 2 | 150 kr |
| 14/12 11:41:52 | 1 | 200 kr |
| 15/12 18:14:51 | 2 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders zorn grafiskt blad litografier svensk grafik svensk konstnär svenska grafiker svenska konstnärer zorn
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



